De Útspringer: Anique


Hallo, mijn naam is Anique. Ik ben 10 jaar oud en zit in groep 6 van KBS De Balkespringer.
Hoe beleef jij de tijd op school?
Op school heb ik het erg naar mijn zin. Vooral het spelen met mijn vriendinnen vind ik leuk. Mijn favoriete vak is rekenen, omdat ik daar goed in ben.
Als jij voor een dag de baas zou zijn op school, wat zou je dan veranderen?
Als ik voor één dag de baas van de school zou zijn, zou ik iets heel leuks organiseren: een filmdag voor de hele school! Dan gaan we met z’n allen films kijken, popcorn eten en ranja of ice tea drinken.
Wat voor momenten beleef jij in het dorp?
In het dorp beleef ik ook leuke momenten. Ik zit op dansles in Surhuizum en als ik in het dorp ben, zijn er altijd wel kinderen om mee te spelen. We spelen dan vaak samen op het schoolplein.
Wat zou je graag in Surhuizum willen hebben?
Wat ik graag zou willen in Surhuizum, is een Action-winkel, omdat ze daar altijd leuke spulletjes hebben. Ook lijkt het me geweldig als er altijd een kermis zou zijn, zodat ik daar samen met mijn vriendinnen naartoe kan.
Wat zou je de lezers van de Grutte Gelf willen meegeven?
Tot slot wil ik de lezers van de Grutte Gelf meegeven dat er hele leuke mensen in Surhuizum wonen.